Marathon kanjers
Twee grote marathons op dezelfde dag en wel de marathon van Enschede en die van Rotterdam. Aan beide marathons werd er op 13 april door één of meer SAV’ers meegedaan.
De marathon van Enschede is de oudste marathon van Nederland en West-Europa en kent met zo’n 11.000 deelnemers een flinke belangstelling. Onder hen 60 plusser Frank Boon die een ijzersterke race liep en het parcours heel knap in 3.26.47 af wist te leggen. Hij werd daarmee negende in zijn categorie, de M60 dus.
In Rotterdam met zo’n 18.000 deelnemers bleek de wind een lastige hindernis te zijn. Het brak in ieder geval de nodige atleten aan het einde flink op. Pien Schotman (Vsen) en Hans Hoogervorst (M55) waren misschien niet echt tevreden over hun gelopen tijd, maar wisten wel in goeden doen de finish op de Coolsingel te bereiken. Pien deed dat in 3.42.50 terwijl Hans 3.46.54 achter zijn naam kreeg. Tevreden of niet, ze hebben het toch maar mooi gedaan!