Trainingstijden met ingang van 29 oktober 2018

MaandagSoort trainingTrainerAccommodatie
18.15-19.15u Mini pupillen en pupillen-C (2012-2011)
Jennefer + Kara
Martinus College
18.15-19.15u Pupillen-B (2010)
Marcel + Jelle
Baan
18.15-19.15u Pupillen-A1 (2009)
Daniël + Loes
Baan
18.15-19.15u Pupillen-A2 (2008)
Lillian + Merel
Baan
19.15-20.30u
Junioren-C en D (2004 t/m 2007)
Lillian + Eddy + Marcel +
Baan
    Marloes + Guislaine  
19.15-20.30u
MILA junioren-C (op uitnodiging)
John/Ruud
Baan
19.15-21.00u Sprinttraining vanaf junior-B Paul Baan

19.15-20.45u

Werpen (specialisatie)

Peter

Martinus College
DinsdagSoort trainingTrainerAccommodatie

9.00-10.00u

Looptraining recreanten

Paul

Baan

19.00-21.00u Krachttraining vanaf junior-B Paul Krachthonk/baan
19.00-20.30u Algemene training vanaf junior-B Kay Baan
19.15-20.15u Hoogspringen (op uitnodiging) Gerwin Baan

19.30-20.30u

Looptraining recreanten

Dirk V.

Baan

19.30-20.45u

Looptraining recreanten

Marco

Baan/Streekbos #

19.30-21.00u

MILA vanaf junior-B

Ruud

Baan

WoensdagSoort trainingTrainerAccommodatie

18.00-19.00u

Pupillen-C (2011)

Jaap

Baan

18.15-19.15u Pupillen-B (2010)
Jennefer
Baan
18.15-19.15u Pupillen-A1 (2009)
Daniël + Luna
Baan

18.15-19.15u

Pupillen-A2 (2008)

Guislaine

Baan

19.15-20.30u Junioren-C en D (2004 t/m 2007)
Guislaine + Marcel + Floris + Eddy
Baan
19.15-20.15u Looptraining recreanten
Dirk R.
Baan
19.15-21.00u Sprinttraining vanaf junior-B Paul Baan

19.30-21.00u

MILA/Lang wedstrijdatleten

Cees

Baan

DonderdagSoort trainingTrainerAccommodatie
18.00-19.30u Algemen training vanaf junior-B Kay Baan
19.00-20.30u Verspringen vanaf junior-B
Paul Baan
19.00-20.30u Selectietraining horden (op uitnodiging) Nico Baan

19.15-20.30u

Werpen (specialisatie)

Peter

Baan

19.15-20.30u

MILA (specialisatie)

John + Ruud

Baan

19.30-20.45u

Looptraining recreanten

Hans

Baan

19.30-21.00u MILA/Lang senioren
Cees Baan
VrijdagSoort trainingTrainerAccommodatie
19.00-20.00u Krachttraining vanaf junior-B
Paul Krachthonk/baan

19.15-20.30u

Werpen (op uitnodiging)

Peter

Baan

ZaterdagSoort trainingTrainerAccommodatie

9.00-10.15u

Loopgroep

René

Streekbos

11.00-13.00u Functionele- en circuitkrachttraining vanaf junior-B
Paul
Krachthonk/Baan @
ZondagSoort trainingTrainerAccommodatie

09.00-10.00u

Looptraining recreanten

Hans + Dirk R + Riny

Streekbos *

09.00-10.00u Wandeltraining Bob, Maarten, Anja Streekbos *

13.00-15.00u

Werptraining

Peter

Baan

# In juli en augustus vindt deze training plaats in het Streekbos. Verzamelen op de parkeerplaats bij paviljoen "IJgenweis". 

* Verzamelen op de parkeerplaats bij paviljoen "IJgenweis".

@ Als men op zaterdag wil trainen bij Paul Olofsen dan is het aan te raden om vooraf even contact zoeken via 06-10494994, e-mail of facebook.