Trainingstijden met ingang van 30 oktober 2023

MaandagSoort trainingTrainerAccommodatie
18.15-19.15u Pupillen U8 en U9 (voorheen mini's en pupillen-C)
Hans en Sophie
Baan
18.15-19.15u Pupillen U10 (voorheen pupillen-B)
Wesley en Stijn
Baan
18.15-19.15u Pupillen U11 (voorheen pupillen-A1) Anne, Loïs en Susanna
Baan
18.15-19.15u Pupillen U12 (voorheen pupillen-A2) Leonie en Wouter
Baan
19.00-20.30u MILA junioren (specialisatie) John Baan
19.15-20.45u Werpen (specialisatie) Peter Baan
19.15-20.30u
Junioren U14 (voorheen junioren-D)
Marcel en Wouter
Baan
19.15-20.30u
Junioren U16, U18 en U20 (voorheen junioren-C, B en A)
Guislaine
Baan
DinsdagSoort trainingTrainerAccommodatie
09.30-10.30u
Looptraining recreanten Cees Baan
18.00-19.15u Horden junioren U14 en U16 (specialisatie) Frank Baan

19.30-20.45u

Looptraining recreanten

Ton

Baan/Streekbos #

19.30-21.00u

MILA/Lang (selectie op uitnodiging)

Ruud

Baan

19.30-21.00u Sprint/horden vanaf U18
Oscar Baan
WoensdagSoort trainingTrainerAccommodatie
18.15-19.15u Pupillen U9 en U10 (voorheen pupillen-C en B)
Wesley, Stijn en Roderick
Baan
18.15-19.15u Pupillen U11 (voorheen pupillen-A1) Jaap en Sophie
Baan
18.15-19.15u Pupillen U 12 (voorheen pupillen-A2) Leonie en Elena
 Baan
19.00-20.30u Krachttraining vanaf junior-B Robert Krachthonk
19.15-20.15u Looptraining recreanten Dirk Baan
19.15-20.30u Junioren U14 (voorheen junioren-D)
Marcel en Leonie
Baan
19.15-20.30u
Junioren U16, U18 en U20 (voorheen junioren-C, B en A)
Guislaine
Baan
DonderdagSoort trainingTrainerAccommodatie
18.15-19.30u Ver (specialisatie)
Oscar Baan

19.15-20.30u

Werpen (selectietraining op uitnodiging)

Peter

Baan

19.15-20.30u

MILA (specialisatie)

John

Baan

19.30-21.00u Sprint/horden (selectietraining op uitnodiging)
Oscar Baan

19.30-20.45u

Looptraining recreanten

Hans

Baan

19.30-21.00u MILA/Lang (selectie op uitnodiging) Ruud Baan
VrijdagSoort trainingTrainerAccommodatie
18.30-19.30u Algemene training masters Oscar Baan
18.15-19.15u Polsstokhoog/hoog specialisatie (op aanmelding 0652718969) Gerwin Baan
19.15-20.30u Polsstokhoog en hoog (selectietraining op uitnodiging)  Gerwin Baan

19.15-20.45u

Werpen (selectietraining op uitnodiging)

Peter

Baan

ZaterdagSoort trainingTrainerAccommodatie

Meestal 10-12u

Circuit/kracht vanaf U18

Jasmijn

Krachthonk

ZondagSoort trainingTrainerAccommodatie

09.00-10.00u

Looptraining recreanten

Hans, Dirk

Streekbos *

09.00-10.00u Wandeltraining Bob, Maarten, Anja Streekbos *

13.00-15.00u

Werptraining (selectietraining op uitnodiging)

Peter

Baan

# In juli en augustus vindt deze training plaats in het Streekbos. Verzamelen op de parkeerplaats bij paviljoen "IJgenweis". 

* Verzamelen op de parkeerplaats bij paviljoen "IJgenweis".

 

Algemene regels:

De specialisatietrainingen zijn vrij te bezoeken door de D en C-junioren (U14 en U16).

D-junioren (U14) maximaal 1 specialisatietraining (3 trainingen per week)

C-junioren (U16) 2 specialisatietrainingen (4 trainingen per week)

B-junioren en ouder (vanaf U18): vrije keus (maar laat je door een van onze trainers begeleiden als je van plan bent om meer dan 4 trainingen per week te doen!)

 

Selectietrainingen zijn niet vrij te bezoeken door D en C-junioren (U14 en U16).

Je wordt hier door de betreffende trainers voor uitgenodigd.

 

Krachttrainingen zijn alleen te bezoeken door B-junioren en ouder (vanaf U18).

Je mag hier vrij aan deelnemen.