Geslaagde eerste clubcross
Op zaterdag 4 november werd de eerste van vier clubcrossen gehouden. Net als voorgaande jaren was er op en rond de baan een leuk parcours uitgezet waar er fanatiek gestreden werd om de ereplaatsen. Na alle regen van de laatste tijd was het tijdens de cross gelukkig wel droog. 39 Jongens en meisjes vonden de weg naar de baan. Hopelijk worden dat er nog meer tijdens de komende drie crossen die allen in het Streekbos gehouden zullen worden. Lees het hier.
De jeugd U8 en U9 beet de spits af en het was Jens Grent (MU9) die het eerste terug was voor Jade Visser (VU8) en Mpinane Sjerps (VU9). Mats Franke was de snelste bij de MU8.
Daarna een flinke groep met voormalige B en A-pupillen oftewel de jeugd U10 en U12. Hiervan was Pieter Meijerink het rapst (MU12) voor Floris Groot (MU10) en Marlou Sinnige (VU12) terwijl de winst bij de VU10 naar Fenna Slagter ging.
![]() |
![]() |
![]() |
Ook de juniorengroepen kenden een behoorlijke bezetting met Stan Smit (MU18) die de winst greep voor Eva Meijerink (VU14) en Gido Sjerps (MU16). Jari Reus won bij de MU14 en Nina Wenners deed hetzelfde bij de VU16. Klik hier voor alle uitslagen en bekijk hier de foto's gemaakt door Leonie.