SAV gaat naar Berlijn
Het is inmiddels alweer ruim een jaar geleden dat de Streker Atletiek Vereniging met een grote delegatie naar Parijs trok om deel te nemen aan de fameuze 20km van Parijs.
Meer dan 25 SAV-ers verschenen aan de start van dit evenement. Dat deze trip geslaagd genoemd mag worden blijkt wel uit de vraag of we binnenkort weer niet naar een dergelijk evenement kunnen gaan.
Wij hebben daarom dan ook uitgekeken naar een aansprekend evenement en wel de 25 km van Berlijn. Aansprekend omdat de 25km toch net weer even een grotere prestatie is dan de halve marathon en Berlijn, ja wie wil nou niet een keertje naar Berlijn.
Maar voor degenen, die denken dat de 25 km net iets te veel van het goede is, er is ook een halve marathon en ook de lopers voor wie 10 km voldoende is komen aan hun trekken. Op het programma staat ook een 10 km. Lees hier alles over dit evenement.




