Track Meeting Breda
Het weer zag er op 28 augustus weinig veelbelovend uit, maar gelukkig viel het in Breda tijdens de zesde wedstrijd uit het nationale baancircuit alles mee. Wel gooide de wind soms wat roet in het eten van de lopers.
Het eerste nummer dat op het programma stond was het kogelslingeren voor mannen met Richard Bot (M40) aan de start. Richard begon met een ongeldige poging gevolgd door een mooie worp van 49.77m, zijn beste jaarprestatie. Hij hoopte daarna op een 50m worp, maar dat zat er helaas niet meer in. Richard eindigde uiteindelijk als zesde.
B-juniore Marloes Duijn won in 12.43 overtuigend haar serie op de 100m voor dames waarna zij in een spannende finale het erepodium wist te bereiken. Zij werd in 12.57 (met 1.2m/sec tegenwind) namelijk derde. In de finale van de 100m horden kwam zij na 14.57 als vierde over de streep. Tot slot was er voor zus Britte nog een zesde plaats weggelegd op de 400m die in 59.00 werd afgelegd.




